Turkish English Russian Arabic
+90 216 766 00 92
+90 532 477 88 59

Bodrum Depolama

 Bodrum Eşya Depolama

Diğer Hizmetlerimiz:  İstanbul Didim Nakliyecisi

İstanbul Çekmeköy Nişantepe de bulunan 500 m2 açık ve 252 m2 kapalı depo alanlarımızda, müşteri ürünlerinin giriş aşamasından, çıkış aşamasına kadarki tüm depolama süreçlerinde etkin, verimli, kaliteli, depo ve envanter yönetimi hizmetleri veriyoruz.
Bitmiş ya da yarı bitmiş ürünlerinizin hammaddelerinizin güvenli koşullarda depolanması ve dilediğinizde alıcılarına ulaştırılmasını sağlıyoruz. 
 
Depoladığımız ya da sevkiyatını yaptığımız ürünleriniz için paketleme, paletleme, etiketleme, sayma, kontrol,  içerik düzenleme, sipariş hazırlama, konteyner yükleme / boşaltma veya ihtiyaç duyduğunuz diğer hizmetleri sizin adınıza kendi depomuzda gerçekleştiriyoruz ve sizi her aşamada bilgilendiriyoruz.
 
 • Depolama yapılan bütün ürünler sigortalıdır.
 • Depomuz, araçların şehir içi trafiğine girmeden rahatça giriş-çıkışın yapıldığı otoban yakınındadır.
 • 24 saat güvenlik elemanları ve kapalı devre güvenlik kameraları ile kontrol ve kayıt edilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • İstanbul Bigadiç Nakliye
  Eşyalarınızı güvenle taşımak, bizimle bir ayrıcalıktır diyerek başlamak isteriz. İstanbul Bigadiç nakliye taşımacılık hizmetlerimizde, büyük kampanyalarla eşyalarınızı profesyonelce taşıyoruz.
 • Bodrum nakliyat Depolama
  İstanbul Bodrum Taşımacılık Ve Nakliyat hizmetlerimiz, sizler için en hızlı şekillerde verilmektedir. Nakliye işlemleri, güncel olarak çeşitli şekillerde tarafınıza sağlanmaktadır. İsterseniz liftli isterseniz de klasik kamyonet ile nakliyat ihtiyaçlarınızın tümü için Acarso
 • İstanbul Alaşehir Nakliyat
  İstanbul Alaşehir nakliyat firmamız, şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta gerçek anlamda güvenli, etkili ve pratik çözümler sunan bir sektör lideridir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, modern araçlar ve söz verilen teslimat süreleriyle güvenilir hizmet
Whatsapp
Telefon